NK ŠN MAKSIMIR

Novosti vezane uz NK ŠN Makismir

LJETNI KAMP – CRKVENICA 16-20.06.2017

Neposredno nakon završetka školske godine organiziramo ljetni kamp za sve polaznike našeg kluba koji će se održati u Crikvenici u periodu od 16.06 do 20.06.2017. godine.

Ove godine očekuje nas sadržajno najbogatiji program. Svi polaznici sudjelovati će na turnirima Vučko cup i Crikvenica cup na kojem nastupamo drugu godinu za redom. Osim nogometnih aktivnosti organiziramo i školu plivanja pod vodstvom licenciranog trenera, jednodnevni izlet i druženje uz tematske večeri. Smještaj za polaznike kampa je u Paviljonu hotela Omorika. U sklopu kompleksa nalazi se nogometni teren od umjetne trave, bazen i adrenaliski park. Sve sobe imaju kupaonicu, novi namještaj a iznenađenje je što će cijeli objekt biti uređen sa oznakama našeg kluba.

pitch-1

Crikvenica cup na kojem nastupamo jedan je od navećih turnira u regoji a ove godine nastupiti će preko 80 ekipa i 1200 mladih nogometaša iz Hrvatske, Slovenije,Njemačke, Italije, BiH i Češke. Među brojnim atraktivnim ekipama dolaze Udinese, Hajduk, Rijeka, Slaven Belupo, Viktoria (Njemačka), Slavija Orlova (Češka) te brojne druge ekipe.

7d0739c3701a70c254b8ea919bf4c1a7_L

 

VIŠE INFORMACIJA O KAMPU