NK ŠN MAKSIMIR

Novosti vezane uz NK ŠN Makismir

Miljac, hvala ti na svemu i sretno dalje!

Svako ljeto donosi promjene pa tako i ovo. Nova vijest je da se ŠNMTeam danas oprostio od trenera Miljenka Kumića koji će u nastavku svoje karijere biti trener u HNK Gorica gdje će voditi mlađe pionire.

Miljenko Kumić nadimkom Miljac pridružio nam se u trenucima kada je naša škola brojala samo dva trenera. Brzo se prilagodio našem načinu rada, te je svojim vještinama iz igranja profesionalnog nogometa i trenerskim znanjima sa HNS Akademije i Kineziološkog fakulteta unio dodatnu energiju kako bi ova škola postala takva kakva je danas.

IMG_5870

Školi nogometa Maksimir pridonio je u razvoju i primjeni kondicijske pripreme, te je sa starijim uzrastima limača i mlađih pionira ostvario vidni pomak i donio vrijedne uspomene pa čak i značajne trofeje. Zbog svega toga mu se od srca zahvaljujemo i želimo mu puno uspjeha u daljnjem osobnom i trenerskom razvoju.

Miljenko će dobiti adekvatnu zamjenu u našoj Školi koja će nastaviti njegov put…Sretno Miljac!