NK ŠN MAKSIMIR

Novosti vezane uz NK ŠN Makismir

Ljetna škola nogometa u Maksimiru: Prijave za drugi ciklus do 30.lipnja!

Škola Nogometa Maksimir po drugi put organizira ljetnu školu za djecu od 6-15 godina u terminu kada završava škola. Program ljetne škole održat će se u dva ciklusa u trajanju od pet dana.

Prvi ciklus započeo je danas, 27. lipnja i traje do 1. srpnja, a za drugi ciklus možete se prijaviti do 30.6.

Program aktivnosti kreiran je za djecu koja početak školskih praznika žele provesti uz nogomet, druženje, kupanje i aktivnosti u prirodi. Uz naše članove dobrodošla su i sva djeca koja ne treniraju u našem klubu, a voljeli bi dodatno izbrusiti svoje nogometne vještine i dobro se zabaviti u trenere našeg ŠNM Teama (s djecom će uvijek biti dva trenera koji će voditi brigu o sportašima i njihovim aktivnostima). Na početku kampa će svako dijete dobiti po tri majice s logom ŠN Maksimir za treninge, za sve sudionike će također biti osigurana voda i sokovi, ručak i međuobrok, a na kraju 5 – dnevnog kampa diplome za sudjelovanje.

Više o ljetnoj školi:

Kampovi